Fernandez Arman litografi

207387

ARMAN, Fernandez (Frankrike 1928-2005): Violiner, färglitografi, signerad Arman, numrerad XIII/XX H.C., 65X100 cm

Fack 18

Fernandez Arman litografi

Budhistorik (5 bud)
944090
2 800
934624
2 600
934621
934312
1 400
934108
850

Slutpris SEK:
2 800
268 EUR, 315 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.