Sandro Chia

207380

CHIA, Sandro (Italien född 1946): Figurscen, signerad Chia, numrerad 11/50, carborundum etsning, 97x112 cm

Rum 15

Sandro Chia

Budhistorik (8 bud)
935772
7 400
935354
7 200
935201
7 000
935156
6 800
935076
6 600

Slutpris SEK:
7 400
709 EUR, 833 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.