Fat silver

207350

FAT, 5 st., silver/800, Tyskland, 1900-tal, rokokoform, profilerade brätten, några stämplade Büsch, diameter 26-36 cm

Vapendekor resp monogram

Silver

Monter 13

Fat silver

Budhistorik (6 bud)
936186
7 600
947561
7 600
936186
7 400
947560
7 200
936186
7 000

Slutpris SEK:
7 600
728 EUR, 855 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.