Bengt Fransson oljemålning

207348

FRANSSON, Bengt (född 1935): "Kvällsljus över söder", signerad Bengt Fransson, olja på duk, 27x35 cm

Konst, Måleri, Stockholmiana

Rum 2

Bengt Fransson oljemålning

Budhistorik (7 bud)
945968
1 600
935520
940190
935520
1 400
936614
1 300

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 180 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.