Asietter KPM

207333

FRUKTASSIETTER, 12 st., Königlische Porzellan Manufactur, Berlin, Tyskland, 1900-talets början, brämet med dekor av guldbård, diameter 19,5 cm

En assiett med nagg

Keramik/Porslin

Monter 13

Asietter KPM

Budhistorik (49 bud)
946366
11 500
946362
11 000
946355
10 500
946351
10 000
946351
9 800

Slutpris SEK:
11 500
1 102 EUR, 1 294 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.