Bengt Fransson oljemålning

207332

FRANSSON, Bengt (född 1935): "Café Paris", signerad Bengt Fransson, olja på duk, 35x27 cm

Konst, Måleri

Rum 2

Bengt Fransson oljemålning

Budhistorik (9 bud)
948144
2 400
947771
948033
947771
1 900
945624
1 800

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.