Punschmuggar och bestick i silver

207331

PUNSCHMUGGAR, 6 st, bl a GAB, Stockholm 1970-tal, förgylld insida, KAKTÅNG, TÅRTSPADE, SKEDAR, 2 st, SMÖRTAXAR, 1 par, EFTERRÄTTSKNIVAR, 4 st, silver, total vikt ca 360 g (exkl knivar m rostfria blad)

Enstaka gravyr

Silver

Monter 17

Budhistorik (10 bud)
947493
1 300
946818
947492
946818
947491

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 146 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.