Skål Qianlong

207322

SKÅL, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i imarifärger, diameter 23 cm

Mindre kantlagningar och nagg

Orientaliskt, Porslin

Monter 12

Skål Qianlong

Budhistorik (13 bud)
935017
900
944641
850
935017
941708
750
935017
700

Slutpris SEK:
900
86 EUR, 101 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.