Taburetter 1800-talets andra hälft

207321

TABURETTER, 2 st, 1800-talets andra hälft, bemålade, svarvade ben

Lagningar, skador, färgbortfall

Rum 2

Budhistorik (11 bud)
945619
750
943593
700
945618
700
943593
650
944923
600

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 84 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.