Bengt Fransson oljemålning

207319

FRANSSON, Bengt (född 1935): "Vid havet", signerad Bengt Fransson, olja på duk, 35x27 cm

Konst, Måleri

Fack 14

Bengt Fransson oljemålning

Budhistorik (4 bud)

948872
1 400
947342
1 300
936960
936853

Slutpris SEK:
1 400
134 EUR, 158 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.