Bengt Fransson oljemålning

207309

FRANSSON, Bengt (född 1935): "Mot Södermälarstrand, Stockholm", signerad Bengt Fransson, olja på duk, 13x18 cm

Konst, Måleri, Stockholmiana

Monter 17

Bengt Fransson oljemålning

Budhistorik (9 bud)
945374
950
950252
900
945374
850
950249
945374
750

Slutpris SEK:
950
91 EUR, 107 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.