Bengt Fransson oljemålning

207306

FRANSSON, Bengt (född 1935): "Dansorkester", signerad Bengt Fransson, olja på duk, 41x33 cm

Konst, Måleri

Rum 2

Bengt Fransson oljemålning

Budhistorik (12 bud)
948264
2 800
946348
2 600
948040
2 600
946348
2 400
947784

Slutpris SEK:
2 800
268 EUR, 315 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.