Bengt Fransson oljemålning

207298

FRANSSON, Bengt (född 1935): "Mot Södermälarstrand, Stockholm", signerad Bengt Fransson, olja på duk, 33x41 cm

Konst, Måleri, Stockholmiana

Rum 2

Bengt Fransson oljemålning

Budhistorik (7 bud)
948136
2 400
936612
936612
1 800
947654
1 700
936612
1 600

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.