Hans Erik Eriksson oljemålning

207275

ERIKSSON, Hans Erik (1921-1997): Stockholmsmotiv från Nybrokajen, signerad Hans Erik Eriksson, olja på masonit, 60x80 cm

Konst, Måleri

Fack 12

Budhistorik (3 bud)

939500
936218
500
934287

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.