Karmstolar björk

207272

KARMSTOLAR, 1 par, 1900-talets andra hälft, björk, blå klädsel, svärtade detaljer

Klädsel med smärre fläckar o slitage, skadat kantband

Rum 12

Karmstolar björk

Budhistorik (4 bud)

945745
550
943208
500
943208
934076

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 62 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.