Etui silver

207267

CIGARILLETUI, silver, svenska importstämplar, med förgyllt monogram, vikt ca 172 g

Bruksslitage

Silver

Monter 16

Etui silver

Budhistorik (3 bud)

938023
500
946551
500
938023

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 56 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.