Takarmatur i vitmetall

207256

TAKARMATUR, 1930/40-tal, vitmetall, tolv ljuspunkter, höjd 112 cm

Slitage, skärmarna med skaor

Belysning, Taklampor

Rum 1

Takarmatur i vitmetall

Budhistorik (12 bud)
946320
3 400
946239
3 200
946239
946221
2 800
946221
2 600

Slutpris SEK:
3 400
326 EUR, 383 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.