Karl-Axel Pehrson

207247

PEHRSON, Karl-Axel (1921-2006): Trådsvävare, olja på duk, signerad K.A. Pehrson, 60x72 cm

Konst, Måleri

Rum 2

Karl-Axel Pehrson

Budhistorik (14 bud)
946719
3 800
946718
3 600
946717
3 400
946716
3 200
944651

Slutpris SEK:
3 800
364 EUR, 428 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.