Lars Jonsson färglitografi

207217

JONSSON, Lars (född 1952): Vadarfågel med kycklingar, signerad Lars Jonsson, 210/250, färglitografi, 37x53 cm

Fack 16

Lars Jonsson färglitografi

Budhistorik (15 bud)
944954
2 600
944385
2 400
944385
934757
938411

Slutpris SEK:
2 600
249 EUR, 293 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.