Louis Bastin 6 etsningar

207206

BASTIN, Louis (1912-1979): 6 st., etsningar, signerade och numrerade

Kundcenter

Louis Bastin 6 etsningar

Budhistorik (1 bud)

940172
2013-10-01 15:20:45

2013-10-05 kl 13:28
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.