Johan Åkerlund oljemålning

207202

ÅKERLUND, Johan (1856-1902): Korgosse, signerad och daterad J Åkerlund 1880, ca 113x76 cm

Dukskador, fläckar

Konst, Måleri

Rum 13

Johan Åkerlund oljemålning

Budhistorik (5 bud)
944557
2 400
941888
940192
935168
934974

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.