Salongsbord 1800-talets andra hälft

207194

SALONGSBORD, 1800-talets andra hälft, fanérat i björkrot, höjd 77, 87x61 cm

Smärre skador, fläckar

Rum 9

Budhistorik (11 bud)
945095
945500
750
945095
700
945499
650
945095
600

Slutpris SEK:
77 EUR, 90 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.