Stig Åsberg 3 etsningar

207182

SANDELIN, Börje (1926-1970): 3 st., signerad och numrerade Sandelin 37/150, 6/25 respektive 1/25, etsningar

Kundcenter

Stig Åsberg 3 etsningar

Budhistorik (8 bud)
945739
946664
950
945739
900
946662
850
945739
450

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.