Bordslampa empirestil

207153

BORDSLAMPA, 1900-tal, empirestil, brons, förgylld, slipat glas

Senare elektrifierad

Belysning, Bordslampor

Rum 5

Bordslampa empirestil

Budhistorik (31 bud)
943769
943774
943769
943772
943769
1 900

Slutpris SEK:
211 EUR, 248 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.