Helmut Newton offsetlitografi

207141

NEWTON, Helmut (1920-2004): "Croix - Valmer", signerad med blyerts Helmut Newton, daterad a tergo 1976, ur sviten Special Collection, 1980, offsetlitografi, ca 35x23 cm
Faktakort numrerat 06/24 medföljer

Monter 9

Helmut Newton offsetlitografi

Budhistorik (3 bud)

944601
944089
3 800
932890
3 600

Slutpris SEK:
383 EUR, 450 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.