Leif Johansson olja

207131

JOHANSSON, Leif (född 1950): "Abstrakt landskap", signerad Leif Johansson, olja på duk, 90x90 cm

Konst, Måleri

Rum 3

Leif Johansson olja

Budhistorik (12 bud)
943540
2 400
943673
943540
943536
1 900
941105
1 800

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.