Pelle Åberg olja

207129

ÅBERG, Pelle (1909-1964): Mode, signerad Pelle Åberg -63, olja på pannå, 40x33 cm

Konst, Måleri

Rum 10

Pelle Åberg olja

Budhistorik (46 bud)
944039
14 000
944037
13 500
944033
13 000
944035
12 500
944033
12 000

Slutpris SEK:
14 000
1 341 EUR, 1 575 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.