Oljemålning

207125

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (omkring 1900): Sydländskt landskap med tvätterskor, olja på duk, signerad M. Argeles, 43x55 cm

Konst, Måleri

Rum 3

Oljemålning

Budhistorik (3 bud)

941972
936727
500
936726

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.