Anders Palmér serigrafi

207117

PALMÉR, Anders (född 1958): Får, signerad Palmér, numrerad 140/290, färgserigrafi, 22,5x30 cm

Fack 14

Anders Palmér serigrafi

Budhistorik (11 bud)
944100
944098
750
943564
700
943502
650
943563
600

Slutpris SEK:
77 EUR, 90 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.