Madeleine Pyk oljemålning

207110

PYK, Madeleine (född 1934): Familjen, signerad M Pyk, olja på pannå, 24x24 cm

Konst, Måleri

Monter 9

Madeleine Pyk oljemålning

Budhistorik (41 bud)
944946
11 500
944939
11 000
944938
10 500
944926
10 000
944919
9 800

Slutpris SEK:
11 500
1 102 EUR, 1 294 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.