Pavel Razgul oljemålning

207093

RAZGULJAEV, Pavel (Ryssland, född 1965): Figurkomposition, signerad och daterad a tergo 1989, mixed media, 200x190 cm

Färgbortfall

Konst, Måleri

Pavel Razgul oljemålning

Budhistorik (23 bud)
955584
3 400
950648
3 200
950074
949758
2 800
950073
2 800

Slutpris SEK:
3 400
326 EUR, 383 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.