Rolvat oljemålning

207087

ROLVAT, V (1800-tal), sannolikt, Flicka i landskap märkt a terg "Near Farnham", signerad, olja på duk, 38x27 cm

Konst, Måleri

Rum 5

Rolvat oljemålning

Budhistorik (9 bud)
934093
945191
950
934093
600
944478
550
934093
500

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.