Pavel Razguljaev Pavel oljemålning

207085

RAZGULJAEV, Pavel (Ryssland, född 1965): Figurkomposition, signerad och daterad a tergo 1990, mixed media, 150x150 cm

Konst, Måleri

Visas på begäran

Budhistorik (16 bud)
947821
2 400
947659
947400
945691
1 900
947399
1 900

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.