Helmut Newton fotografi

207044

NEWTON, Helmut, (1920-2004): "Hollywood", Ur mappen Special Collection, offsetlitografi, signerad, nr 18/24, 23x35,5 cm

Konst, Fotografi

Monter 9

Helmut Newton fotografi

Budhistorik (27 bud)
943870
10 000
943880
9 800
943870
9 600
943873
9 400
943870
9 200

Slutpris SEK:
10 000
958 EUR, 1 125 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.