Tubkikare

207042

TUBKIKARE, 1800-talets första hälft, mässing och mahogny, med ett utdrag, signerad George Stebbing (verksam 1805-45), Portsmouth, längd 64-80 cm

Smärre slitage och spricka

Nautica/Technica

Rum 14

Tubkikare

Budhistorik (10 bud)
963300
1 600
963316
963300
1 400
962915
1 300
961475

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 180 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.