Oskar Bergman akvarell

207040

BERGMAN, Oskar (1879-1963): Vinterlandskap, signerad och daterad Oskar Bergman 1952, akvarell, 25x35 cm

Konst, Måleri

Rum 1

Oskar Bergman akvarell

Budhistorik (11 bud)
944261
943304
1 700
942654
1 600
941472
938922
1 400

Slutpris SEK:
383 EUR, 450 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.