Helmut Newton fotografi

207035

NEWTON, Helmut (1920-2004): Patti Hansen over Manhattan, 1977, offsetlitografi, signerad Helmut Newton i blyerts, ur sviten Special Collection, 1980. Fotokopia samt faktakort numrerat 05/24 medföljer, 27,5x40 cm

Konst, Fotografi

Monter 9

Helmut Newton fotografi

Budhistorik (18 bud)
944510
5 200
933993
5 000
935853
5 000
933993
4 800
935852
4 600

Slutpris SEK:
5 200
498 EUR, 585 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.