Sigurd Möller oljemålning

207025

MÖLLER, Sigurd (1895-1984): Landskapsvy, signerad S.Möller, olja på duk, ca 66x40 cm

Konst, Måleri

Fack 1

Sigurd Möller oljemålning

Budhistorik

2013-10-03 kl 17:28
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.