Ryno Friberg oljemålning

207024

FRIBERG, Ryno (född 1920): Nakenstudie, signerad och daterad Ryno -42, olja på pannå, ca 55x38 cm

Konst, Måleri

Rum 3

Ryno Friberg oljemålning

Budhistorik (5 bud)
938552
500
943429
450
938552
938419
937294

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 56 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.