Hugo Gehlin oljemålning

207023

GEHLIN, Hugo (1899-1953): Stilleben, monogramsignerad och signerad samt daterad -18, 48x45,5 cm

Konst, Måleri

Fack 7

Hugo Gehlin oljemålning

Budhistorik (2 bud)

944122
500
936828

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 56 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.