Bonniers Veckotidning 1925

207017

BONNIERS VECKOTIDNING, 2 inbundna volymer (1-2), 1925, omslag av bla Isaac Grünewald, Klinghammer mfl, 32,5x25,5 cm

Slitage, skador (rygg)

Böcker/Kartor, Konst, Grafik

Rum 10

Bonniers Veckotidning 1925

Budhistorik (15 bud)
945721
945648
2 800
945220
2 600
945503
2 400
945220

Slutpris SEK:
287 EUR, 338 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.