Evy Låås akvarell

207007

LÅÅS, Evy (1923-1999): Vinterlandskap med skata, akvarell, signerad Låås, ca 30x54 cm

Konst, Måleri

Fack 4

Evy Låås akvarell

Budhistorik (5 bud)
944336
750
942254
700
942254
500
934561
450
934561

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 84 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.