Gunnar Greiber oljemålning

207006

GREIBER, Gunnar (född 1919): "Högsommar", signerad Greiber, olja på duk, 130x130 cm

Konst, Måleri

Rum 12

Gunnar Greiber oljemålning

Budhistorik (5 bud)
949581
949578
948737
900
948371
850
936790

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.