Bord 1950-tal Danmark

206972

BORD, 1950-tal, Danmark, teak och ek, utdragbara skivor, höjd 70, 140x90, totallängd 240 cm

Ytskador

Rum 9

Bord 1950-tal Danmark

Budhistorik (28 bud)
944423
8 000
944435
7 800
944423
7 600
944431
7 400
944423
7 200

Slutpris SEK:
8 000
766 EUR, 900 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.