Golvlampa 1930/40-tal

206966

GOLVARMATUR, 1930/40-tal, troligen Italien, patinerad mässing, jämför med Pietro Chiesa "Luminator, höjd 179 cm

Saknar armatur, skador

Belysning, Golvlampor

Rum 6

Golvlampa 1930/40-tal

Budhistorik (4 bud)

944207
450
937184
933646
932920

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.