Ari Eskelinen oljemålning

206951

ESKELINEN, Ari (född 1953): "Serie", monogramsignerad AE samt signerad och daterad a tergo aug 2010, olja på plåt, 55x45 cm

Konst, Måleri

Rum 4

Ari Eskelinen oljemålning

Budhistorik (9 bud)
942931
939503
650
936688
600
936687
550
936686
500

Slutpris SEK:
77 EUR, 90 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.