Federico Guzman blandteknik på gummi

206938

GUZMAN, Federico (Spanien, född 1964): "A", signerad och daterad på baksidan Federico Guzman -87, blandteknik på gummi, 25x33 cm
PROVENIENS: Galeria La Máquina Espanola, Spanien

Konst, Måleri

Monter 11

Budhistorik (11 bud)
943645
936827
2 600
936542
2 400
935521
935492

Slutpris SEK:
287 EUR, 338 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.