Lena Cronqvist färglitografi

206928

CRONQVIST, Lena (född 1938): Strindberg badar ur sviten Ett drömspel (Strindberg), 1989, signerad Lena Cronqvist E. A. (den ordinarie upplagan var 170 ex.), färglitografi, 73x53 cm

Kundcenter

Lena Cronqvist färglitografi

Budhistorik (8 bud)
946005
945724
942460
900
942458
500
940883
450

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.