Jacques Villon litografi

206914

VILLON, Jacques (Frankrike 1875-1963): efter, "Le Fauteuil", signerad Jaques Villon, färglitografi, 138/200, 48,5x30 cm

Rum 2

Jacques Villon litografi

Budhistorik (2 bud)

943157
750
940734

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 84 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.