Reinhold Ljunggren färglitografier

206911

LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): 2 st., Vetten, - Isfiskaren, signerade, numrerade 198/310 resp.185/310, färglitografier, 37x45 resp. 28,5x41 cm

Fack 1

Budhistorik (2 bud)

937155
934917

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.